Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Leonard Cohen "First we take Manhattan"

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 23.09.2003 13:37    Post subject: Leonard Cohen "First we take Manhattan" Add user to your forum ignore list Reply with quote

sad sam to cuo u kantini na poslu i strasno je mrak. Prvo sam pomislio da je Nick Cave, ali je frajer reko da je cohen... Mislim da se stvar zove kak sam gore napisao...
Ako neko ima mp3cu neka hitno, ali hitno posallje poruku pa da dam mail ...
tnx unaprijed Smile
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 23.09.2003 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Morat ces sacekat dok dodjem doma. Ovdje imam samo "Ten new songs" album. U krajnjem slucaju pitaj blackdukea, on ga sigurno pozna :)).

A mozda je i hansu stao Cohen na zadnji cd? :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 23.09.2003 14:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
Morat ces sacekat dok dodjem doma. Ovdje imam samo "Ten new songs" album. U krajnjem slucaju pitaj blackdukea, on ga sigurno pozna Smile).

A mozda je i hansu stao Cohen na zadnji cd? Smile


Oh yes... tnx.. molim gore navedene da se jave ASAP... mnogo mi je cool stvar... ustvari svi nekako pricaju o njemu a ja nikako da poslusam nesto od njega...
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 23.09.2003 14:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam mislio prije da je ono... neka limunada... štajaznam, terasa muzika. Dok nisam čuo... od onda je u fejvoritsima :).
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 23.09.2003 14:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
Ja sam mislio prije da je ono... neka limunada... štajaznam, terasa muzika. Dok nisam čuo... od onda je u fejvoritsima Smile.


kakva je muzika, cuo sam za njega, mozda sam ga i cuo al ne znam uopce koji je to stil
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 23.09.2003 14:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Domba wrote:
emptyhead wrote:
Ja sam mislio prije da je ono... neka limunada... sˇtajaznam, terasa muzika. Dok nisam cˇuo... od onda je u fejvoritsima Smile.


kakva je muzika, cuo sam za njega, mozda sam ga i cuo al ne znam uopce koji je to stil

Uzasno vuce na NIck Cavea ili na onog kak se zove.... Joj, nemrem se sjetit... Tom waits... mislim nije za slusat non stop ali mi se ova stvar jako svidjela i sad bih malo istrazivao po njemu jer covjk je priznata faca Smile
Back to top
View user's profile Send private message
lee



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 67
Location: Zagreb

PostPosted: 23.09.2003 17:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobar je meni Leonard. i dobra je to stvar.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 23.09.2003 17:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

iam doma cijeli album i to vinil pa ak neko oce skrečat ustupim mu za male pare :)
btw. to je prilično old

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 23.09.2003 17:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lee wrote:
dobar je meni Leonard. i dobra je to stvar.


Pa dajte više, pošaljite mi je Smile i ja bi slušao Smile
Back to top
View user's profile Send private message
lee



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 67
Location: Zagreb

PostPosted: 23.09.2003 17:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa Kazaa dijete milo.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
lee



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 67
Location: Zagreb

PostPosted: 23.09.2003 17:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

il google:
http://www.offramp.org/~galt/mp3/leonard_cohen/first_we_take_manhattan.mp3
eh djeco.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 23.09.2003 17:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lee wrote:
pa Kazaa dijete milo.

Ma joj... ne voljem Kazu... moram instalirat, pa narihtavat, pa dok se to skine... joj 100 problema... Ja vise volim ovaj direktni peer2peer Smile
Za uzvrat šaljem što god se traži od mene... ak imam fkors Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 23.09.2003 17:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lee wrote:
il google:
http://www.offramp.org/~galt/mp3/leonard_cohen/first_we_take_manhattan.mp3
eh djeco.


Joj mlada damo Smile ljubim ruke, klanjam se, bilježim se sa štovanjem i sve to redom Very Happy
Zahvalan do groba, vjerni sluga i tako to Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 23.09.2003 18:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lord Bond wrote:

Joj mlada damo :) ljubim ruke, klanjam se, bilježim se sa štovanjem i sve to redom :D
Zahvalan do groba, vjerni sluga i tako to :D

jebate! bečka škola, odjel svačka :))

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 23.09.2003 18:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A cuj kaj da velim... Takav sam po cijelom tijelu Laughing
Jedna mi zagorča dan, druga ga razveseli...
Leonard je na Play - Repeat Smile
Tnx Lee
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group