Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Typography 23

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
corea



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 133
Location: zg

PostPosted: 21.07.2004 09:13    Post subject: Typography 23 Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel bio netko jucer na izlozbi tipografije na dzamiji? Ja sam zbog nesnosne vrucine pobjego vani prije nego sto sam uspio pogledati sve, ali mislim da cu se vratit jos jednom jer je izlozena jedna HRPA prejebenih stvari... ima i za listat i dirat i sve.

Samo da ugrade klimu... da mogu u miru to gledat bez da se hladim prospektima i da stalno brisem znoj sa sebe. Sad

Tipografija rulez.
Back to top
View user's profile Send private message
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 21.07.2004 09:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam bio, al cu danas
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 21.07.2004 15:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je, ja planiram danas / sutra otici. Otvorenja su samo da se vidi tko je, da se pozdravi, te, ako je izlozba radova nekog umjetnika, da se iskaze postovanje.
mirno gledanje radova itd, se obavlja drugi, treci, osmi dan.

nisam stigo ujutro stavit njuz, pa evo :)
art directors club je vec bio? meni se sve pomjesalo :))
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 21.07.2004 20:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Za one koji poput mene ne provjeravaju kad je sto otvoreno, a ni ne pokusaju zakljuciti, samo informacija da radnim danom dodju do 19h, jer ce poslje moci samo otici iznervirani na pivo u obliznju birtiju, poput mene, iznervirani!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 21.07.2004 22:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

rundll32 wrote:
jer ce poslje moci samo otici iznervirani na pivo u obliznju birtiju, poput mene, iznervirani!

Eh, postovani gospon rundll32 mogli ste se i javit pa bi mogli skupa na pivo, nije da smo daleko od dzamije Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
corea



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 133
Location: zg

PostPosted: 22.07.2004 19:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
rundll32 wrote:
jer ce poslje moci samo otici iznervirani na pivo u obliznju birtiju, poput mene, iznervirani!

Eh, postovani gospon rundll32 mogli ste se i javit pa bi mogli skupa na pivo, nije da smo daleko od dzamije Smile


Ja stanujem prek puta, pored Pauka. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 22.07.2004 21:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

corea wrote:
zytzagoo wrote:
rundll32 wrote:
jer ce poslje moci samo otici iznervirani na pivo u obliznju birtiju, poput mene, iznervirani!

Eh, postovani gospon rundll32 mogli ste se i javit pa bi mogli skupa na pivo, nije da smo daleko od dzamije Smile


Ja stanujem prek puta, pored Pauka. Smile


Ma najveće face su na Jarunu Smile)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 23.07.2004 01:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

corea wrote:
Ja stanujem prek puta, pored Pauka. Smile

E, pa to je stvarno blizu Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 23.07.2004 11:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto, da sam znao, javio bi se! I jucer sam isao na izlozbu, i uspio doci na vrjeme i poludio kad sam vidio da ima stvarno sjajnih stvrai za viditi, al sam izdrzao 10 minuta unutra i onda poludio koliko je vruce!!!! Ovo je zato, po meni, uzas od izlozbe, jer je dobra, bolje reci sjajna, a ne mos od vrucine ni pogledati je. Organizatorima za prostor -10! Ocajno! Ja bi ih tamo zatvorio cijeli da da se muce. I jos ce po novinama sad pisati kako je izlozba odlicna i kako je sve super a nitko nece pomenuti da je hebeno nemoguce odgledati sve zbog gusenja usljed nedostatka zraka i visoke temperature!
Uf, bas sam ljut! I onda sam tako iznerviran opet otisao na pivo, i nisam znao da si tu blizu pa sam u nekom soc bircu sam iznerviran pio pivo!
Kvragu sve, bar ima piva!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 23.07.2004 11:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

corea wrote:
zytzagoo wrote:
rundll32 wrote:
jer ce poslje moci samo otici iznervirani na pivo u obliznju birtiju, poput mene, iznervirani!

Eh, postovani gospon rundll32 mogli ste se i javit pa bi mogli skupa na pivo, nije da smo daleko od dzamije Smile


Ja stanujem prek puta, pored Pauka. Smile


ja sam kod cure u Račkoga (preko puta dzamije) Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 23.07.2004 12:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pobogu, petak je, mogli bi na neko pivo u blizini, a? Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 23.07.2004 12:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aha Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 23.07.2004 12:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moze!
Samo prije 17h, jer ja poslje morem kuci pakovati stvari i veceras na put prema jugu! Pocinje GODISNJIII!!!!!!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 23.07.2004 13:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ocemo u 16h u plavoj ptici (aquarius.net caffe)?

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 23.07.2004 13:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moze!
Ja cu doci oko 15:40! Jer se moram vratiti na posao oko 16:30 , pa da imam vremena za pivicu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 23.07.2004 13:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jbg, guys!
ne mogu, imam neki dogovor u pol cetiri, a najvjerojatnije da ce mi i cijelo popodne biti zauzeto.

have fun and drink one for me too! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 23.07.2004 13:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Domba wrote:
jbg, guys!
ne mogu, imam neki dogovor u pol cetiri, a najvjerojatnije da ce mi i cijelo popodne biti zauzeto.

well, you'll be missed - next time i guess Smile

Quote:
have fun and drink one for me too! Very Happy

sir, yes sir!!1

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 23.07.2004 13:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

idete mi na zivce!


:)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 23.07.2004 19:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto, ni ja se nisam pojavio!
Ovaj dan pred odlazak na godisnji sam dobio nervni slom, trebalo mi je pivo, a stiglo posla i tako do 18h skoro, pa onda trci kuci, spremaj stvari, sutra ujutro opet na posao pa na bus u podne...uf, jedva cekam ne raditi nista!
A pivo ako stignem pred bus sutra, ako ne negdje na moru (4tH ima broj pa se javite), ili poslje godisnjeg drugom polovinom 8. mjeseca.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
corea



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 133
Location: zg

PostPosted: 02.08.2004 14:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo mene natrag s godisnjeg (tjedan dana, jebiga...). Vidim da pol foruma stanuje preko puta dzamije (@ rundll32: ja isto iso na pivo nakon izlozbe jer nisam mogo od vrucine, u aq.net Smile ), pa onda predlazem neki beer bash u aq.netu kad se budemo mogli svi nac. Smile

Ajmo, prijedlozi... al da je iza radnog vremena. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
AsterZG



Joined: 12 Jun 2004
Posts: 27

PostPosted: 02.08.2004 15:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dajte mi recite ako netko zna do kojeg je datum izložba?
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 02.08.2004 15:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

završena je koliko ja znam
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group