Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
pozdrav

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sinom



Joined: 08 Aug 2004
Posts: 47
Location: zg<>st

PostPosted: 09.08.2004 02:31    Post subject: pozdrav Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo tek sam došao ovdje, pa ću zato kao pristojan momak pozdravit sve i predstavit se...

kao prvo moram reći da ne mogu biti sretniji što na hr webu postoji ovakvo mjesto, i ne mogu se riješit osjećaja žaljenja što ovdje nisam došao prije...zapravo i došao sam jednom ali to je bilo prilično davno i zapravo jedino čega se sjećam jest da mi je sve skupa djelovalo previše zatvoreno i interno, tako da nisam istražio sajt i tako dalje...

u zadnjih godinu dana sam doživio dva ogromna šoka na temu dizajna... prvi je bio kad sam počeo studirati na faxu i kad sam shvatio kako zapravo nemam pojma o dizajnu i ne znam na koju sam sreću uopće upao na fax...
drugi šok je kad sam prije dva dana ponovno otkrio ovaj sajt... sasvim slučajno sam došao do bonapartea u splitu i to me natjeralo da provjerim šta ima ovdje opet... i ne znam, zadnja dva dana pregledavam sve sadržaje, sve galerije, forum i ne mogu vjerovati koliko zapravo ima tu izvrsnih hrvatskih radova, ljudi i svega skupa...
opet sam skužio kako nemam pojma i kako trebam još puno radit...

tako da, pozdrav svima. jako sam sretan što sam pročitao neke diskusije o dizajnu i što ima mjesto gdje se može o tome pričati, pogotovo s gomilom profesionalaca i proklinjem to što sam zadnjih godinu dana visio po podstanarskim sobama gdje nisam imao pristup internetu, jer jednostavno u ovome se ne može bez toga...

znam da sam napisao sad gomilu gluposti ali jebiga osjećam se kao dijete u tvornici čokolade...eto

_________________
đava me nosa
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 09.08.2004 07:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nema boljeg feelinga nego "kao dijete u tvornici cokolade" jelda? Smile
+ welcome to the site. Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 09.08.2004 08:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

what the man above ^ said Very Happy

welcome
Back to top
View user's profile Send private message
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 09.08.2004 09:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da ja nebi htio vidjet tvornicu čokolade ... tko zna tko to sve dira i koji bolesni svizac zamotava čokoladu Smile

recibir Wink

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 09.08.2004 09:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
nema boljeg feelinga nego "kao dijete u tvornici cokolade" jelda? Smile

but what about T.I.T.S.? Smile

welcome Sinom dude...e jel dobar faks?

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 09.08.2004 09:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

unique wrote:
mislim da ja nebi htio vidjet tvornicu čokolade ... tko zna tko to sve dira i koji bolesni svizac zamotava čokoladu Smile
recibir Wink

j*** te svizac. Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 09.08.2004 09:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

welcome dude, have fun :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
aikon



Joined: 19 Sep 2003
Posts: 166

PostPosted: 09.08.2004 10:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Welcome Sinom;
Back to top
View user's profile Send private message
Sinom



Joined: 08 Aug 2004
Posts: 47
Location: zg<>st

PostPosted: 10.08.2004 14:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

orange wrote:
Philatz wrote:
nema boljeg feelinga nego "kao dijete u tvornici cokolade" jelda? Smile

but what about T.I.T.S.? Smile

welcome Sinom dude...e jel dobar faks?


e baš ste gostoljubivi Smile


e fax je...mislim meni je super bilo tamo prvu godinu, malo ljudi, dobra atmosfera...naravno postoji problem s opremom što bi reklo da su kompovi na faxu stari macovi ali ja nikad u tome nisam vidio problem jer ionako radiš doma još više nego na faxu...alo osim uobičajenih problema takvih, profesorski kadar je meni mogu lako reći izvrstan...sredstava naravno baš i nema ali se ljudi zbilja trude vodit program po uzoru na vanjske slične institucije i zblja naučio sam sve i svašta i otvorio um na puno raznih stvari i smjerova...žao mi je samo što mi je jedini pristup netu bio malo preko faxa a mislim da svi znate kako je sjebano ić na net preko tuđeg kompa kad vam nije sve pri ruci i na mjestu...

mislim da je zapravo cijela stvar puno slobodnija i otvorenija od studija u zagrebu, i veći je naglasak stavljen na grafiku, a ne na industrijski dizajn...i nisam trebao znat crtat da upadnem iako sad vidim veliku korisnost tog znanja u dizajnerskoj profesiji i pokušavam što više crtat i razvit neki svoj stil bez da idem negdje na tečaj...

ne znam, to bi bio sažetak...ovo mi je bila zapravo najljepša godina školovanja u mom životu...a kad sam vidio na finalnoj prezentaciji radove ljudi koji su završili drugu godinu totalno sam se prepao, to sranje je predobro...

uglavnom, čitao sam i onaj tropik gdje ljudi komentiraju dobre i loše strane toga da se ide ili nejde na fax...jest ljudi mogu izaći van iz toga nazadni ili nesposobni ali to je samo problem koji su studirali preko kurca...mislim studiranje se zato i zove studiranje, jer nije da će profesori tebe svemu naučiti nego student sam mora studirati i razvijati se i iskorištavati te starije ljude u svrhu svoga napretka i dostizanja idućeg nivoa, puno čitati i naravno još uvijek ostaje i vremena za radit radove za lovu i nadograđivat se u svakom smislu...moj je problem što nisam imao net, a ne znam hoću li ga imat i ove godine (iako sam si zacrtao da to moram sebi priuštit) ali sam zato to bar djelomično nadoknadio čitanjem gotovo svih graphisa i printova u zadnjih 5 - 10 godina...eto i to je nešto

_________________
đava me nosa
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group