Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ROZO vs. NARANCASTO
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 30.09.2004 23:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Smile)), a ni hrvatski znakovi im nisu baš ... Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Phoenix
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 283
Location: Zgb

PostPosted: 01.10.2004 00:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dag wrote:
Pazi title stranice: Untitled Document


Laughing

12:55am - still no sign of the mighty and improved 133T-Portal
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Foxxy



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 115
Location: Osijek

PostPosted: 01.10.2004 01:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Više mi se sviđa pink nego narančasta, ipak mislim da im fali mašte. Naljepe dvije boje i ajmo se klanjat velikim dizajnerima.... Laughing

_________________
+++ MARINSHE - http://www.marinshe.com - FOTOGRAFIJA - http://marinshe.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 01.10.2004 11:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.tportal.hr/
Neznam kako je vama, ali meni je novi dizajn sranje!
Stari HTnet mi je bio puuuno bolji.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Phoenix
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 283
Location: Zgb

PostPosted: 01.10.2004 12:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grrrr
jos mi samo fali "hax0red by shvabo"... do you feel lucky, punk?

_________________
lolorem roflsum lmaolor lolt lmaomet
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
godfather



Joined: 17 Dec 2003
Posts: 93
Location: čakovec

PostPosted: 01.10.2004 13:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

max_mad wrote:
Vidim da ste i vi primjetili da tportal.hr jos uvijek nije aktivan a reklamira se u novinama kao nova stranica od T-HT-a

Ono sto sam ja primjetio full je cudno... naime domena tportal.hr je registrirana i pripada KABELSKO DISTRIBUTIVNI SUSTAV d.d. Čakovec ???. Ono što je sad još čudnije oni su i vlasnici domene t-com.hr koja je također brand od T-HT.a kao npr t-mobile.hr. A kad ideš viditi tko je vlasnik t-mobile domene dobiješ UDRUGA ZA PROMICANJE MOBILNIH TELEKOMUNIKACIJA T-MOBILE

Sad ili se netko iz Čakovca malo odlučio igrati s THTom pa od nekud dobije podatak kako će glasiti domena pa je registrira prije njih, ili THT preko njih registrira... sve u svemu čudno..


KDS d.d. Čakovec je u većinskom vlasništvu HT-a.. a sama privatizacija tog poduzeća je napravljena na doista sumnjiv način.. Naime sami građani su financirali izgradnju tog sustava koji je kasnije prodan HT-u bez pitanja građana koji su praktički dioničari.. Klasična hrvatska priča... Zašto su baš oni registirali domenu je stvarno čudno...

_________________
Do you feel lucky?? Huh punk? Do ya??? #bang#bang#fršt,špric
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
max_mad



Joined: 26 May 2004
Posts: 186
Location: Zadar

PostPosted: 01.10.2004 17:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zato jer ht vec ima 2 domene u svom vlasnistvu ht i htnet

samo ako se carnet isao drzati tog pravilnika, kako je onda mogao dodijeliti nekome domene koje nemaju veze s nazivom firme ili djelatnosti...
Back to top
View user's profile Send private message
Doom



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 72

PostPosted: 01.10.2004 19:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sorry na offtopicu ali samo jedno pitanje: kako da dobijem one okomite crte šta izgledaju kao slovo I kada nešto pišem, evo to npr. ima Philatz u potpisu?
Back to top
View user's profile Send private message
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 01.10.2004 20:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Doom wrote:
Sorry na offtopicu ali samo jedno pitanje: kako da dobijem one okomite crte ?ta izgledaju kao slovo I kada ne?to pi?em, evo to npr. ima Philatz u potpisu?


|alt gr| + |w| Wink

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group