Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
doživljaji zgraf09-a

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 09.11.2004 21:58    Post subject: doživljaji zgraf09-a Add user to your forum ignore list Reply with quote

eto, uletio slucajno oko 17h tamo, i cudim kako nema žive duše, reko super, na miru cu pogledati izlozbu, kada ono tek u 19h otvorenje,, pih.. ali eto, pustili nas da vidimo premijerno izlozbu. nisam bio totalno upucen u sami sadrzaj i temu toga, tak oda sam ocekivao puuno vise HR rješenja, ali eto, ima dosta japanskog dizajna, i ono,,
-sve u semu, okej

prepustam ostalima da kazu svoje dozivljaje.

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 10.11.2004 11:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam bio malo upućeniji pa sam došao u 19 Razz

Izložba je zgodno koncipirana. Ne znam, meni je bilo super što se uživo mogu vidjeti plakati izvana, ipak su se trudili dati međunarodni karakter cijeloj stvari.
B&Ž su me oduševili svojim Brandoctor tabletama, a u multimedia roomu (čitaj dark roomu) su mladi parovi stalno nešto experimentirali Shocked Very Happy

A onda sam vidio besplatno vino za goste... ostatak je u magli Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 10.11.2004 11:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eh svi su pricali o tom fakin' vinu a ja nisam stigao do 19:00 i onda uopce nisam niti isao na Velesajam.. kasnije sam dosao u Gjuru i tamo poceo cugat sa ekipom sa Arhitekture.

kaj, 'el bilo dorro vino? Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 10.11.2004 13:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mi smo se grupno nacrtali tam oko 19.00. pogledali izložbu, poslušali govor, popili vino Smile Laughing

onda mi je uletila karta za ozric tentacles..reko mnogo dobro Smile odoh.

oko pol 1 sam došo u gjuru na after od zgrafa, našo flomaster, pleso, i tak.. sve u svemu super mi bilo sam kaj smo otišli već oko 3-pol 4 Sad Razz

Smile

p.s. vino je bilo standard jeftinjak al ne ko ono na art director's clubu (ono je ipak bilo neš strašno) Very Happy Very Happy Very Happy
uzrujala nas je činjenica da pokraj ogromnog "dobar zalogaj" catering kombija nije bilo niš osim vina i vode Very Happy - oćemo šampanjac
Back to top
View user's profile Send private message
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 10.11.2004 13:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:

uzrujala nas je činjenica da pokraj ogromnog "dobar zalogaj" catering kombija nije bilo niš osim vina i vode Very Happy - oćemo šampanjac


Pisat ćemo peticiju za idući put Wink
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 10.11.2004 14:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, i mi smo vidjeli taj famozni kombi, al nista od hrane, al smo zato pokupili zgraf plakatice hahaha Smile slazem se da je izlozba dobro koncipirana. ovaj multimedijalni dio nisam vidio jer je u to vrijeme bilo u fazi testiranja sa cudnim zenskim povicima, pa mi bilo bed otici vidjet sto je iza ugla Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Sinom



Joined: 08 Aug 2004
Posts: 47
Location: zg<>st

PostPosted: 17.11.2004 03:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svidjela mi se izložba prilično, više knjige nego plakati...

ali ono predavanje urednice graphisa je bilo vrlo dobro

_________________
đava me nosa
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 17.11.2004 09:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Besplatno vino za goste? How come I didnt see it? Smile Ma ne bi ja ni došao na Zgraf (čitaj: fortius je senilan) da se nisam išao naći s budhom koji je isto i predložio te stoga hvala budha.. Što se tiče same izložbe moram priznati da mi se svidjela, posebno dio sa literaturom odnosno print designom. Kako je cosmos i naglasio, Bukake fan designa je bilo mnogo od kojeg se meni svidio onaj s chop sticks + omot Smile.. All in all, good stuff!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 17.11.2004 10:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni bilo stvarno oke radova, al bih izdvojio onaj mtv-ev motion i print "Mrav" Wink

Fortius wrote:
hvala budha..

nema na cemu Cool
btw, nije bilo vina, to bi 100% uocili Wink

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 17.11.2004 22:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa ako ja ne bi, ti sigurno bi Very Happy Eh da Mrav, ma kako sam ga mogao zaboraviti Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 17.11.2004 22:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hmm jel govorimo o istom otvorenju zgrafa 9? pred samim ulazom od vrata, između štanda s prospektima i projekcije desne... ? = Vino Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 17.11.2004 22:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da li smo mi krivi što ti imaš drugačije prioritete? I dont think so Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 17.11.2004 23:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nije do prioriteta kolko do percepcije Very Happy

Vi ste il dezorijentirani il ste došli kad su maknuli cugu Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 17.11.2004 23:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:
Vi ste il dezorijentirani il ste došli kad su maknuli cugu Very Happy


Ill take number 2 Alex!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 18.11.2004 11:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

paaa... jos nismo bili pod dovoljnom dozom da bi bili dezorjentirani Smile

al cinise da je nesporazum oko toga sto mi nismo bili na OTVORENJU, vec smo naletili u PETAK Rolling Eyes

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 18.11.2004 20:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

budha wrote:

al cinise da je nesporazum oko toga sto mi nismo bili na OTVORENJU, vec smo naletili u PETAK Rolling Eyes


Ima budha svjedoka za navedeno!!!!!! Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Nave



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 257
Location: Osijek

PostPosted: 06.12.2004 10:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

budha wrote :
Eh da Mrav, ma kako sam ga mogao zaboraviti


Kad sam ja dofurala neko ga je vec ogulio s kapafiksa ( vrijeme oko interlibera) Confused

_________________
stručnjaci za ništa, eksperti za sve
A.Dedić
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group