Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
cudan problemcic u premijeru! ?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video
View previous topic :: View next topic  
Author Message
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 30.11.2005 22:53    Post subject: cudan problemcic u premijeru! ? Add user to your forum ignore list Reply with quote

zna sve kak ide u premijeru ali mi nesto nije jasno....

ubacim file koj ocu ....i sad ga krenem editirat i kombinitari..a desava mi se sljedece

dok ja recimo micem strjelicu na timeline ..pomicem vrijeme ...i micem se po filu...on meni to ne prikazuje na monitoru di bi trebo bit prikazan file i na kojem sam njegovom djelu.

nije mi jasno jel ja sta krivo radim?

odem na import i importam Smile cijela logika

i stavim dole file ...jedan jedini......i nece prikazivat...onda ponekad kad ga duplo kliknem onda se pojavi onaj siquenc prozor i u njemu ga vidim...
ali na stardandnom prozoru ne .

sada.....dali mozda imam ukljucen krivi wiev....

evo das cu probati sa vise filove (jer sam danas to primjetio)pa nisam stigo isprobavat.

sta mu je?
nemoze se radit tako Smile Wink Arrow Arrow

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 30.11.2005 23:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo print screen evo nece mi prevrtavat ovaj zadnji klip sta imam.....kompozicija..

...malo sam pobaco filova unutra i eto..samo mi toga nece ..a to je zapravo kompozicija klipica koj je vec izbaccen iz moviemakera , nes sam kombiniro u mm.
spajo neke stvari.

jel moguce da re radi formata...

on ga primi u premijer al ga nece citat i ima poteskoce?

u koj da ga format convertam ??

sad je u avi . lol..
ja fakat neznam!



_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 30.11.2005 23:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LUKAvac wrote:
evo print screen evo nece mi prevrtavat ovaj zadnji klip sta imam.....kompozicija..

...malo sam pobaco filova unutra i eto..samo mi toga nece ..a to je zapravo kompozicija klipica koj je vec izbaccen iz moviemakera , nes sam kombiniro u mm.
spajo neke stvari.

jel moguce da re radi formata...

on ga primi u premijer al ga nece citat i ima poteskoce?

u koj da ga format convertam ??

sad je u avi . lol..
ja fakat neznam!









eto cak mi ga cita i mogu ga pregledavati akda ga kliknem duplo..otvori mi onaj sequens prozor..i sve mogu gledat kako se vrti...ali kada je u kompoziciji dole..nemogu Shocked Shocked Shocked Shocked poludit cu

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 01.12.2005 01:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

problem ti je u movie makeru xD

kad već imaš after effects i premiere onda to i koristi. Neznam šta si radio u MM-u. Ti si exporto iz movie makera u avi il šta? Daj to isto što si složio u movie makeru napravi i u premieru ili after effectsima i nema beda. Po mojim iskustvima se baš movie maker i premiere ne slažu. To moraš sve radit sa nekompresiranim fajlovima ili u dv formatu. Dakle, lukavče. Kupi si firewire i okani se movie makera. ;)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 01.12.2005 12:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fala care gospodare!

kamera mi je na popravku jer nisam mogo nista importat s nje..pa sam se igro nekim filovima koje sam u moviem makeru radio....

hFala na pomoci

Wink Arrow

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group