Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
kupnja miša
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
djipster
Guest





PostPosted: 23.09.2004 20:02    Post subject: Reply with quote

keye wrote:
te podloge samo kupe prljavstinu

ili imaju i neku drugu funkciju?? Question


hahah...meni je radna povrsina STAKLENA pa ipak podloga ima neku drugu funkciju...
a skupljanje prasine je sekundarna fja Wink
Back to top
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 23.09.2004 20:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ja vec godinu dana i vise imam MX700. Miš je ZAKON. U pucačinama je jako precizan i reagira trenutno. Težak je zbog baterija ali mi to ne smeta previse. Nedostatak kabla mi olakšava sve. Nikud ne zapinje, nema usred rocket jumpa, čupanja i mahanja mišem po zraku da oslobodim kabel itd.. zakon.

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 24.09.2004 09:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
ili imaju i neku drugu funkciju?? Question

www.func.net
www.everglide.de

imam obje (funca kupio za posao, doma everglide v3 water).
Trust me, tko god proba raditi sa takvim podlogama, shvati sto je propustao cijelo vrijeme i koliko se mucio... I naravno da uz sve to i odlicno skupljaju prasinu Smile

Glede zapinjanaj kablova and stuff - func dodje sa malim mouse cord drzacem (predobra stvar), a tko hoce, moze si kupiti posebno mouse bungee, pa nece imati problema sa povlacenjem kabla...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 24.09.2004 12:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

thanx zyt, samo di si to kupio,... idem danas po to Smile

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 24.09.2004 12:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.links.hr/

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 24.09.2004 13:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, al podloga kod bezicnog misa, stvarno ubija bezicno u njemu
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 24.09.2004 13:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
da, al podloga kod bezicnog misa, stvarno ubija bezicno u njemu


potpisujem Wink

jednostavno si opet ogranicen na mali prostor od cca30*30 na stolu. Nema smisla.

Osim toga, mora ti stol stvarno bit u losem stanju (ili od stakla) da opticki mis na njemu radi probleme.....

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
WeD@



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 20
Location: Dolazim izravno iz sunca.

PostPosted: 24.09.2004 14:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nadam se da jos nisi kupio mis.
Ako hoces mis za prckanje poi windozi i pokazivanje frendovima, uzmi logitech mx 500-510.
Ako zelis dobar mis i igras quake , uzmi inteli explorer 3.0 od microsofta.
Kad brzo cimnes misa, svi se zbrejkaju , osim explorera, neka ms urota ?
you have been warned.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 24.09.2004 17:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

WeD@ wrote:
Nadam se da jos nisi kupio mis.
Ako hoces mis za prckanje poi windozi i pokazivanje frendovima, uzmi logitech mx 500-510.
Ako zelis dobar mis i igras quake , uzmi inteli explorer 3.0 od microsofta.
Kad brzo cimnes misa, svi se zbrejkaju , osim explorera, neka ms urota ?
you have been warned.



istina,...

uzmi si ovakvog kojeg ja imam i neces pozaliti sigurno,... u bivsoj firmi kolega ja imao mx 700 i nije uopce zadovolja sa njim.

odi u ducan i vidi kako ti ruka lezi na misu kao prvo,... cijela MX serija mi sax jer je mis preizduzem i imas cijelo vrijeme ruku ispruzenu na njemu,...
svaki gejmer zna da na misu moras imati grip.
microsoft jer najbolji.

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 24.09.2004 20:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije svakome svaki miš jednako velik. zato ga mora sam probati. To ako je tebi miš preizduzen je tvoj osobni dojam. Meni je npr miš savršenog oblika.

Nemam ama bas nikakve zamjerke na MX700. Nije baš da igram UT, ali često igram npr Raven Shield u kojem je jako bitna preciznost (1 metak i adio); i bogami, nemam nikakvih problema s tim mišem. Savršeno brz, precizan i ugodan za rad.
Quote:
u bivsoj firmi kolega ja imao mx 700

A što je on to radio u firmi? Profesionalno se bavio igranjem UT-a? Shocked , jer zaista ne vidim zašto bi nekome 800dpi bezicni miš vrhunske kvalitete bio loš (osim ako ima malu ruku pa mu je smetala veličina..., ali to je, ponavljam, subjektivan dojam)

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
djipster
Guest





PostPosted: 24.09.2004 22:17    Post subject: Reply with quote

edgar wrote:
nije svakome svaki miš jednako velik. zato ga mora sam probati. To ako je tebi miš preizduzen je tvoj osobni dojam. Meni je npr miš savršenog oblika.

Nemam ama bas nikakve zamjerke na MX700. Nije baš da igram UT, ali često igram npr Raven Shield u kojem je jako bitna preciznost (1 metak i adio); i bogami, nemam nikakvih problema s tim mišem. Savršeno brz, precizan i ugodan za rad.
Quote:
u bivsoj firmi kolega ja imao mx 700

A što je on to radio u firmi? Profesionalno se bavio igranjem UT-a? Shocked , jer zaista ne vidim zašto bi nekome 800dpi bezicni miš vrhunske kvalitete bio loš (osim ako ima malu ruku pa mu je smetala veličina..., ali to je, ponavljam, subjektivan dojam)


totalno se slazem s edgarom...ja imam normalno veliku ruki i mis mi lezi do yaya!
Back to top
GrUdI



Joined: 01 Nov 2003
Posts: 178
Location: Dalmacija...

PostPosted: 24.09.2004 23:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Miš mi najviše triba za rad u programima (Illustrator i ostalo) jer sad radin na nekon
no-name i ne mogu pogodit pixel nema šanse...A za igre i nije toliko bitan , mislin ne bi tia da zapinje ,brejka se i ostalo ali ne igran UT profesionalno pa...

_________________
Hey mam look it's me!!!
Back to top
View user's profile Send private message
WeD@



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 20
Location: Dolazim izravno iz sunca.

PostPosted: 25.09.2004 21:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo pametnog clanka sa gamera :


Logitech® MX™1000 Laser
Razer Diamondback miš sa svojih 1600 dpi-a i novim dizajnom je više nego poželjan komad hardwarea u domu svakog gejmera, no miš broj jedan u svijetu je uvijek bio Logitech... bio i ostao! Dame i gospodo, Logitech® MX™1000 Laser Cordless Mouse!!!
LINK: logitech
(2004-09-23 - 14:11:41) Ikarus

ovo mi slici na naslove iz jutarnjeg lista, jadna djeca koja ovo citaju...
Savjet za kupovanje,
u trgovini zamoli prodavaca da ti spoji misa, onda ga trzni lijevo-desno par puta ...
Zakljucak ces odma donjet sam.
u ime oca i sina i duha svetoga, enter.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 26.09.2004 10:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cuj, ja svog MX700 mogu trzat danima lijevo desno i nece se zblesirat... nije mi jasno šta vama smeta nekima kod logitech miseva kad su prakticki najbolji na trzistu.

ja mogu sa mx700 igrat bilo koju pucacinu bez problema.. u quakeu 3 se slobodno mogu okrenit za 360 i nemam nikakvih problema s tim.. a mis je savršeno precian...

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 26.09.2004 11:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nema tu previse kemjanja, svi su ti misevi vrhunski, samo ti je bitno kako leži u ruci...

Ja imam MSa bezicnog i super mi je, frend ima MX700 isto mu super (manji je), za real gejmanje wireless ne dolazi u obzir (plus josh sto wired mozes tweakat frekvenciju da brze radi Smile

Mish za rad je svaki (ali zicu ces definitivno osjetit ako jednom probas bezicne), ako hoces gejmat zemi si 510 jer ga najveći broj gamera u svijetu koristi i nema dvojbe da je to tehnicki savrseniji mis od MSove zicne varijante, kod bezicnog ti je potpuno svejedno jer ionako ne mozes ostvariti brzinu kao zicni pa je potpuno nebitno koji je brzi (razlike su zanemarive)...
Back to top
View user's profile Send private message
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 26.09.2004 11:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ono da jedino na microsoft ne trza je totalna glupost :) Logitech mx serija ne trza ouopce, a ako cemo pravo pre par godina se sjecam da su microsoft misevi naaaajvise trzali, logitech uvjek manje :)

Dovoljno gejmam online i velika vecina ima logitech miseve, ma kakovi microsoft mater ludu e.


A mauspedovi je ovakva situacija. Ja imam steelpad, al neznam kolko dodje kod nas. Func je ok al je dosta skup. Everglide su jeftiniji nes i ok, al svejedno preko 100 kuna :)

Najjeftiniji pad a da je dovoljno dobar je u hgspotu od thermaltakea (ko sahovsko polje sa kockicama), i dodje 25 kuna :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 26.09.2004 12:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

No dobro, al meni nije jasno što je loše kod ovih bezicnih ... ja odlicno igram quake 3 npr i igram ga cesto i zaista ne vidim problem kod bezicnog misa. niti je spor niti neprecizan.. Confused

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 26.09.2004 15:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
... ja odlicno igram quake 3 npr i igram ga cesto i zaista ne vidim problem kod bezicnog misa. niti je spor niti neprecizan.. Confused

OT: Jesi spreman ovu izjavu potkrijepiti nekim lan fightom recimo? Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 26.09.2004 22:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
edgar wrote:
... ja odlicno igram quake 3 npr i igram ga cesto i zaista ne vidim problem kod bezicnog misa. niti je spor niti neprecizan.. Confused

OT: Jesi spreman ovu izjavu potkrijepiti nekim lan fightom recimo? Smile


Letim s izjavama Wink No dobro, nisam igrao neko vrijeme (a prije toga stalno Wink ), ali vrlo rado Wink Recimo online ako hoces Wink (s obzirom da nisam iz zg-a. hmm iako u zg dolazim ovih dana...)

Drago mi je da nisi jedan od "quake 3 je smece - UT rulez " ekipe;) Od kad je počela ta UT manija, teško je naici na nekoga kome se q3 svidja. Doduse, meni je uvijek bio bolji od UT-a jer volim bržu akciju od tromosti (koju ut ima). (evo u ut 2004 su malo ubrzali stvari Wink )

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 26.09.2004 22:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kaj mislis da je ovo bez veze na sajtu Very Happy



my bucks are on the burza gaming crew Very Happy
fanatici...
Back to top
View user's profile Send private message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 26.09.2004 23:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hehehe... mislis da imaju i klan?Very Happy web:burza squad ? Very Happy

ma da... eno maxy kolko sam vidio je neki fps freak... nešto se napalio na doom-a na gameru Wink ima tu nešto...

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 23.03.2005 02:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:
Ja imam MSa bezicnog i super mi je...


I second that Very Happy

Hebi ga, crko!
...nakon samo 3 i pol godine Very Happy

oh well...
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 23.03.2005 10:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mx510 - teh mish. Jedino je malo... erm... krhkiji - do sada 3 down d drejn (njava 2x, zyt 1, slon 0 Cool )

Iamo i mx1000 koj je mish za kamijondzije. Izgleda svemirski, precizan je al je zaqrac Smile. Jako je tezak i nije bas za puc... rad.

Name of the game je fkorz q3a - ffa, team, ctf, duel - wateva... zavisi od raspolozivog vremena pokretnih meta u firmi. (jesam ja ovo reko na glas?!?).
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 23.03.2005 14:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
keye wrote:
ili imaju i neku drugu funkciju?? Question

www.func.net
www.everglide.de

imam obje (funca kupio za posao, doma everglide v3 water).
Trust me, tko god proba raditi sa takvim podlogama, shvati sto je propustao cijelo vrijeme i koliko se mucio... I naravno da uz sve to i odlicno skupljaju prasinu Smile

Glede zapinjanaj kablova and stuff - func dodje sa malim mouse cord drzacem (predobra stvar), a tko hoce, moze si kupiti posebno mouse bungee, pa nece imati problema sa povlacenjem kabla...


Mouse bungee Smile) LOL to jos nisam vidio. Inace, slazem se: fUnc sUrface 1030, oko 200kn sam je platio, a mouse cord drzac je loodilo stvar. Vrijedi svake lipe. Moj stol bi do sada izdera nogice misa dva puta. Tako sam sjebo i onog logitecha prije, prethodnika MX seriji (kojeg sam btw platio 450kn i vridija je svake kune). Sada imam MX510 plavi. Ne da je dobar, nego savrsen. Istina, za ljude koji ne igraju igre i zele bezicnoga, i k tome IMAJU VELIKU RUKU, onda neka si uzmu MX1000... meni mx1000 jednostavno ne lezi u ruci... trebas imat malo vecu ruku od moje da bi savrseno lega... ali zato mx510... raj... raj...

za skupljanje prasine sluzi krpa pokraj stola Smile)

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
nightfly



Joined: 21 Nov 2004
Posts: 360

PostPosted: 23.03.2005 18:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma najjači lođiteh M-SBF69.
lagan i poletan, a ne ta zvjerad sa 1000 gumaba i 300 kolačića...
ovaj dva gumaba i jedan kolačić i ja zadovoljan.
70 kn max. neš ti - moš ih mjenjat ko čarape.
ja se ne žalim.

_________________
"pattern against user- dilated
bastard waiting for nothing"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group