Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Tisak u Splitu? Molim preporuke

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 20.06.2008 15:34    Post subject: Tisak u Splitu? Molim preporuke Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ahoj društvo!

Evo, zbog posla moram seliti na par mjeseci u Split pa bih vas molio
preporuku za tiskaru koja radi digitalni tisak malih naklada i tiskaru
koja tiska naljepnice velikih dimenzija za izloge, automobile i sl.

Pod preporukom mislim da nije odviše skupa, da su uslužni i ozbiljni,
da se strogo drže dogovorenih rokova i dogovorenog posla, te da znaju
raditi sa standardnim fileovima, a ne samo sa Corelom... Rolling Eyes

I uzmite u obzir da STVARNO moraju biti u Splitu... ne u Kaštelima ili Makarskoj... Smile

Zahvaljujem vam svima unaprijed.

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
vdarlic



Joined: 07 May 2007
Posts: 77
Location: Split

PostPosted: 21.06.2008 12:34    Post subject: Re: Tisak u Splitu? Molim preporuke Add user to your forum ignore list Reply with quote

ska wrote:
Ahoj društvo!

Evo, zbog posla moram seliti na par mjeseci u Split pa bih vas molio
preporuku za tiskaru koja radi digitalni tisak malih naklada i tiskaru
koja tiska naljepnice velikih dimenzija za izloge, automobile i sl.

Pod preporukom mislim da nije odviše skupa, da su uslužni i ozbiljni,
da se strogo drže dogovorenih rokova i dogovorenog posla, te da znaju
raditi sa standardnim fileovima, a ne samo sa Corelom... Rolling Eyes

I uzmite u obzir da STVARNO moraju biti u Splitu... ne u Kaštelima ili Makarskoj... Smile

Zahvaljujem vam svima unaprijed.


Da i mene ovo zanima. Mada nisam siguran da uopće postoji neka ozbiljna jer pretraživanjem u pretraživačima nisam dobia neke značajne rezultate. A koliko uopće može bit ozbiljna ta tiskara kada primjerice za upit "tiskara grad split" nema nikakvih rezultata.
Back to top
View user's profile Send private message
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 21.06.2008 12:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a što je sa grafisom?

na googlu ga izbacuje na prvom mjestu... bio sam jednom tamo, cine mi se ok...

_________________
www.netlex.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
papitto_venga



Joined: 24 Sep 2006
Posts: 30
Location: Split

PostPosted: 21.06.2008 21:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

- digitalni sam čuo da ok radi MID (nisam ništa radio s njima, tako da ne znam da li je 100% tako)
- naljepnice, misliš na cetifix ili prave nalje?
- grafis je ok

_________________
--
Jebeš mozak koji nije labilan.
Back to top
View user's profile Send private message
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 22.06.2008 09:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

papitto_venga wrote:

- naljepnice, misliš na cetifix ili prave nalje?


Konkretno mislim na one rupičaste folije na koje se tiska uglavnom za izloge... ne znam im pravi naziv...

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Podrug - e1



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 316
Location: Solin

PostPosted: 22.06.2008 10:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za print digitalnih stvari, knjige i još štošta - mislim da ti je Redak rješenje po mjeri. Kvaliteta visoka, sa rokovima nikad problema.
Imaju ti još dosta toga za uskočit sa vanjskim suradnicima - triba bi bit zadovoljan.

Šta se tiče printa velikih formata i sl, imaš nekoliko opcija. Dam ti dva moba na PM kad ti bude potreba i ako ti se pokaže da ti je ova preporuka bila u redu.
Back to top
View user's profile Send private message
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 23.06.2008 17:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ivan Podrug - e1 wrote:
za print digitalnih stvari, knjige i još štošta - mislim da ti je Redak rješenje po mjeri. Kvaliteta visoka, sa rokovima nikad problema.
Imaju ti još dosta toga za uskočit sa vanjskim suradnicima - triba bi bit zadovoljan.

Šta se tiče printa velikih formata i sl, imaš nekoliko opcija. Dam ti dva moba na PM kad ti bude potreba i ako ti se pokaže da ti je ova preporuka bila u redu.

Hvala Ivane.
Možeš li mi dati kakav kontakt od tiskare Redak koju spominješ? Imaju web, ali ne funkcionira...
I slobodno mi pošalji na PM druge kontakte, jer koliko vidim, teško ću sam naći kada ni kolege ne daju baš preporuke... Smile

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
ex25



Joined: 30 Apr 2007
Posts: 14
Location: Split

PostPosted: 24.06.2008 12:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

redak bi i ja preporucio definitivno.

_________________
Photoshop tutoriali
Opcenito portal
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 24.06.2008 13:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

daj razgooglaj to malo...

http://www.google.hr/search?hl=hr&q=redak&btnG=Google+pretra%C5%BEivanje&meta=
Back to top
View user's profile Send private message
crazy_horze



Joined: 20 Feb 2005
Posts: 34
Location: Novalja

PostPosted: 26.06.2008 09:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mineto

dubrovačka 57
021 315 713
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group