Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Najjače/najveće tiskare u rh?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
finn



Joined: 11 Aug 2005
Posts: 90
Location: Rijeka

PostPosted: 12.02.2009 20:14    Post subject: Najjače/najveće tiskare u rh? Add user to your forum ignore list Reply with quote

može li mi tko pomoći u pronalaženju nekih velikih i jakih tiskara koje bih mogao tražiti sponzorstvo za tisak promotivnih materijala za jedan sajam/festival?

_________________
Car je gol!
Back to top
View user's profile Send private message
pevo



Joined: 16 Nov 2007
Posts: 3

PostPosted: 13.02.2009 00:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Grafičar Ludbreg
Centar Kovačić Ludbreg...

ovisi kakvih materijala trebaš
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
finn



Joined: 11 Aug 2005
Posts: 90
Location: Rijeka

PostPosted: 13.02.2009 00:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

trebao bih otprilike sljedeće:

plakat
format: B1 | papir: ?? g | tisak: 4/0 | naklada: 1000 kom.

letak
format: 200x100 mm | papir: 100-120 g | tisak: 4/4 | naklada: 1000 / 1500 kom.

program
format: A4 (presavijen na 1/3) | papir: 100-120 g | tisak: 4/4 | naklada: 1000 / 2000 kom.

bookmarker*
format: 200x50 mm | papir: standardno | tisak: 4/4 | naklada: 2000 kom.

pozivnica
format: 210x100 mm | papir: 120 g | tisak: 4/0 | naklada: 500 kom.

kuverta*
format: 220x110 mm | tisak: 4/0 | naklada: 1000 kom.

(* nije nužno, ali bi bilo poželjno)


naravno, ne očekujem da to sve pokrije jedna tiskara, ali dvije-tri neke veće bi mogle...

_________________
Car je gol!
Back to top
View user's profile Send private message
finn



Joined: 11 Aug 2005
Posts: 90
Location: Rijeka

PostPosted: 13.02.2009 00:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pevo wrote:
Grafičar Ludbreg
Centar Kovačić Ludbreg...


e, ovaj Kovačić je neki opak tip, čovječe! Shocked još mu samo fali lanac hotela i dizajnerska marka. Wink Laughing
taj bi nam mogo riješit sve probleme, garant. al brate mili, strah me kad to sve vidim... Anxious

_________________
Car je gol!
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 13.02.2009 05:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne igra ti velicina bas ovdje Sad

mozda bolje obrati paznju na drzavne ili slicne koje suradjuju sa tim institucijama, ja se sjecam da sam jednom prilikom poslao 15 zahtjeva na adrese svih jacih tiskara, cak se nisu potrudili ni odgovor ne prihvacanju poslat, tako da nemoj previse ocekivati.

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
finn



Joined: 11 Aug 2005
Posts: 90
Location: Rijeka

PostPosted: 13.02.2009 12:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nemoj me sad još i ti bedirat. Laughing
ma znam ja sve to, da. ima u Rijeci tiskara koja radi za Grad sve što im treba (a preko Grada sigurno dođe do još velikih poslova), znači dobro se živi, a cijene su im paprene. kad sam ih lani pitao za sponzorstvo kaže mi tip da je sve to novac i da gdje bi on stigao kad bi tako "dijelio" okolo - govnar usrani. ponudio mi je 30% popusta, što je još uvijek bilo više od 100% cijena nekih manjih tiskara, koje sigurno ne bi nista lošije odradile posao.
posebna sorta gadova, ti tiskari - pogotovo oni najveći i najjači. Evil or Very Mad

_________________
Car je gol!
Back to top
View user's profile Send private message
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 13.02.2009 13:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eo da ja imam tiskaru ja bi ti sve zabadava napravio:)
Back to top
View user's profile Send private message
finn



Joined: 11 Aug 2005
Posts: 90
Location: Rijeka

PostPosted: 13.02.2009 14:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je, da, lako se sad nudit kad nemaš. Wink Wink al evo, hvala - ko da jesi. Cool

_________________
Car je gol!
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 13.02.2009 15:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

finn wrote:
nemoj me sad još i ti bedirat. Laughing

posebna sorta gadova, ti tiskari - pogotovo oni najveći i najjači. Evil or Very Mad


ma necu, ali hocu da znas unaprijed. ja sam ocekivao nesto od tih privatnika, jos pogovoto sto sam bio odradjivat praksu kod njih i vec radio neke naklade ali nista.
-ono sto bi mozda jos mogao probati, su banke, znam da zaba ima dobre "poklone" aiko postoji period za njihovo apliciranje.

a sto se tice ovo drugog, bez obzira dal si potpisan ovdje ili nisi, mislim da nije u redu da se tako izrazavas prema nekom.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
finn



Joined: 11 Aug 2005
Posts: 90
Location: Rijeka

PostPosted: 13.02.2009 17:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm, ja mislim da je ok iznijeti vlastito mišljenje na temelju dugogodišnjeg iskustva. niti širim mržnju i agresiju niti potičem druge na to. samo sam, u jednom podosta i šaljivom tonu, iznio određenu opasku. iza koje stojim. puna su im usta vlastite profesionalnosti, moralnosti i sličnih floskula, a kad to trebaju pokazat onda se ispostavi da su lažljivi prevarantski seratori. naravno da to ne vrijedi za sve itd, ali u toj mojoj šali ima barem pola istine.
ne valja ta politička korektnost koja je danas uzela toliko maha da ne smiješ više ni prdnut, a da nisi nekoga uvrijedio. najgore je to što je PK postala maska za licemjerstvo. ne budemo li mogli tu i tamo nekoga pljunut, s tim da iza toga odgovorno stojimo, šta nam još ostaje? Wink Smile

dakle, kad pogledaš listu "slavljenika" kojima zaba i ostali dijele "poklone" puno toga je jasno, kako i tko dobiva "poklone". zašto o tome šutjeti i pljeskati s ostatkom gomile? da ne bismo nekoga uvrijedili... Rolling Eyes

_________________
Car je gol!
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 13.02.2009 17:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ti si opako zabrijao Smile
prijavi se u mladez hdza, jer mislim da lajes na krivo drvo Smile

a sto se tice zabe, znam par blizih udruga je dobilo neka sredstva bez ikakvih veza, normalnim zahtjevom. a za ostale ne bi ulazio
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
finn



Joined: 11 Aug 2005
Posts: 90
Location: Rijeka

PostPosted: 13.02.2009 19:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ha, ha, ha! Laughing ovo s hdz-om ne smijem komentirat - garant imaju i na ovom forumu špijune. Cool Wink

ma naravno da ima ljudi koji zaslužuju što su dobili i da su to dobili bez veza, samo mislim da mnogi to ne zaslužuju i da ima puno toga "preko veze". itd, itd...

peace out! Wink

_________________
Car je gol!
Back to top
View user's profile Send private message
aidevise



Joined: 30 Nov 2007
Posts: 128
Location: zg/smb

PostPosted: 15.02.2009 19:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja imam jako dobra iskustva s tiskarama u koje sam slalal upite i "zicala" ih da nesto besplatno otisnu
ali radi se o tome da sam ja u svakoj od njih bar nekog poznavala ili me netko preporucio

ili, kao sto sam sama cesto radila, probaj nazicat papir od neke veleprodaje papira, pa onda trazit samo uslugu tiska od tiskare - tak im je vec malo lakse jer ne moraju recimo papir kupovat

probaj se cuti s ljudima u njihovim studijima pa vidjet jel ide kakva naklada u koju bi mogli "ugurat" neki tvoj letkic...

vidim da se radi o sajmu/festivalu - ako je vezan uz neki grad, odi u poglavarstvo ili tuirsticku zajednicu i ponudi im to kao projekt... ako uvide svoj interes mozda ti pomognu sve ovo realizirati
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
finn



Joined: 11 Aug 2005
Posts: 90
Location: Rijeka

PostPosted: 15.02.2009 22:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala na savjetu za veleprodaju papira. probat ću i to.

_________________
Car je gol!
Back to top
View user's profile Send private message
aidevise



Joined: 30 Nov 2007
Posts: 128
Location: zg/smb

PostPosted: 16.02.2009 19:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

finn

blageveze nemam o tvom projektu, al mozda bi ovak nesto malo pomoglotom tvom festivalu/sajmu... stojevec

iako je vijest iz 2007. emisija jos uvijek ide i jos je uvijek rade
ako mislis da ti je interesantno javi se novinarki

Quote:
http://www.zamirzine.net/spip.php?article4504

Mijenjam svijet


TV-emisija pod radim naslovom "Mijenjam svijet" bavit će se mladim ljudima koji su sami odlučili organizirati i realizirati neki događaj koji može promijeniti postojeće stanje u mjestu u kojem žive. Ako ste vi takva osoba, javite se novinarki Danijeli Stanojević.

2. travnja 2007

U vanjskoj produkciji HTV-a, a u produkciji Hulahop i a.studia.s.potpisom snimat ce se dokumentarna emisija o mladima koji su se udruzili kako bi nesto promjenili, aktivirali svoju zajednicu, stvorili smisao zivota. Zapravo, najvaznije je prikazati mlade na djelu, koji rade pametne stvari, angazirani su, organizirani i uzivaju u tome sto razvijaju civilnu scenu. Da bude sto spontanije, sto blize onome sto gotovo svaki mladi covjek moze uciniti u svojoj lokalnoj zajednici.

Price koje trazi novinarka Danijela Stanojevic Majeric su price mladih ljudi (do 30 godina) koji su se sami dosjetili organizirati i realizirati događaj koji bi na neki nacin promjenio postojece stanje u mjestu ili gradu u kojem zive. Price koje su vrijedne pohvaliti, afirmirati i prikazati ostalima kao recept za ozivljavanje njihovog mjesta, zajednice ili svog zivota... Emisija nosi radni naslov "Mijenjam svijet".

Primjerice: U Sibeniku se nista ne dogadja, pa su su okupila desetorica mladih i odlucili napraviti kino predstavu. Jedan se sjetio da tata na radnom mjestu ima projektor, drugi da od prijeatelja koji ima kafic posudi stolce, a treci je trazio dozvolu od grada. Ostali su se pobrinuli za razglas i sl... Na kraju se dogodila kino predstava i svi su se taj dan dobro osjecali jer ipak su nesto promjenili, te se nesto dogodilo cemu su se veselili i zeljeli na neki nacin korisno iskoristiti svoje slobodno vrijeme. Sve te etape, pripreme, organizacije i realizacije zelimo snimiti, zelimo sudjelovati u razvoju tog projekta, pogotovo ako ce se on odviti u kratkom roku od dva, tri ili pet dana... Snimanje kreće u travnju, te ukoliko cujete za neke dogadjaje, udruge ili grupu entuzijasta, javite Danijeli koja ce se rado odazvati.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
finn



Joined: 11 Aug 2005
Posts: 90
Location: Rijeka

PostPosted: 16.02.2009 19:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala na ideji, ali mislim da ne bismo zadovoljili kriterije. Rolling Eyes
radi se o riječkom sajmu knjiga i festivalu časopisa koji je naša udruga "parNas" pokrenula u suradnji s VBZ-om, sufinanciraju nas institucije vlasti itd., ali nedovoljno da ostvarimo sve što trebamo, pa je to dvosjekli mač - kao i partnerstvo s VBZ-om koje s jedne strane osigurava neke ključne stvari, ali i odmaže u dobivanju podrške na raznim razinama itd., itd.

hvala svima na pomoći, u svakom slučaju.

_________________
Car je gol!
Back to top
View user's profile Send private message
aidevise



Joined: 30 Nov 2007
Posts: 128
Location: zg/smb

PostPosted: 16.02.2009 21:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ah... znam kako ti je
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group