Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
WantAD School

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jabba



Joined: 10 Dec 2007
Posts: 326
Location: Rijeka

PostPosted: 24.06.2009 11:22    Post subject: WantAD School Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koliko sam skužio to je valjda neki privatni studij? Ili ne?

http://www.reklamnaskolica.hr/

Imaju program za art directora, copywriter, account manager, event manager....

Quote:
Programi su zamišljeni tako da se odvijaju u dvije faze
U prvoj fazi održavaju se predavanja (plus vježbe i seminarski radovi) u kojima je težište na teoriji. U ovoj fazi se teorija smanjuje na minimum sa ciljano određenim teorijskim znanjima kroz koje će se polaznici upoznati sa osnovama agencijskog poslovanja i menadžerskih vještina.

U drugoj fazi formiraju se timovi sastavljeni od copywritera, dizajnera,voditelja projekta i voditelja eventa koji definiraju i izrađuju završni projekt (kampanju), pod supervizijom kreativnih direktora iz naših vodećih reklamnih agencija.


Dosta dobro zvuči, pogledao sam imena profesora i ima par ljudi iz IMAGO-a i još nekih zanimljivih ljudi.

Cijena je negdje oko 40k kuna.

Kako vama to izgleda?

_________________
{COMING SOON!} BenPixel | deviantART | behanceNET
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 24.06.2009 11:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lijepo i skupo
Back to top
View user's profile Send private message
ewan



Joined: 10 Aug 2006
Posts: 42

PostPosted: 06.09.2009 16:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije da dissam, ali ima jedna zgodna temica o navodnim vlasnicima skolice na forum.hr Very Happy

http://forum.hr/showthread.php?t=154153
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 06.09.2009 21:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije da dissam, ali ako mogu imati typo u glavnom meniju ("ACCOUNT MANAGAER") i ne primijetiti ga dosad.. Rolling Eyes

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 06.09.2009 23:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bezvrijedna im je diploma van granica Hr, a očito i unutar, a da o ostalom ne govorimo Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 07.09.2009 13:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja bio zainteresiran za artdirectora i bio bih spreman platiti ali odusto sam... kad sam vidio da je "Art director" samo kreativni naslov tog programa, a u biti zvanje u radnoj knjizicu vam je graficki dizajner za agencije i nhes slicno.

Malo mi je preskupo da bi investiro u nhes gdje ce me netko opet ucit kako biti graficki dizajner.

Malo mi je cijela ta prica fogy

_________________
http://www.neonski.com |
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
ewan



Joined: 10 Aug 2006
Posts: 42

PostPosted: 07.09.2009 21:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

progooglajte ih malo, sve je to scamy i fogy i drugi uvjeti teske transparentnosti Smile

nazalost..
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group