Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
RTL trash
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
djipster
Guest





PostPosted: 03.05.2004 22:13    Post subject: RTL trash Reply with quote

pozdravljam dolazak RTL-a...danas sam nakon nekog vremena gledo televiziju iodusevio se RTL-om...trash do boga...brijem da cu odsad svaku vecer gleat eXploziv ...najtrash emislija koju sam gledo u zadnjih pun qrac...reportaze koda da su radjene za debile a ne za normalne ljude...

OTV im nije ni do koljena...a onaj kviz poslje,...hahahaha...pa koji koorats...21.stoljece je...mislim stvarno ne kuzim!

RTL rox...JEAH!
..p.s....a najave losih njemackih serija...hahahaha.."3 policajca...3 brza motora..."...
hahah...NAGLASAK..3 BRZA MOTORA...misli...
a onaj kikess klaun osvetnik neki..ma no way...pa bice zanimljivo svakidan...jedvacekam!
Back to top
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 03.05.2004 22:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da slazem se da je onaj kviz totalna suga, al ono barem sad dok su ove extra emisije pare idu u dobrotvorne svrhe...barem tako kazu !!! Wink

a jeste vidili danas ivanu kindl kako je glupa... Smile

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 03.05.2004 22:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

joj daj budi dobar pa reci kaje bilo s ivanom haha...volim slušat njene bisere.. Twisted Evil

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 03.05.2004 22:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

skam wrote:
joj daj budi dobar pa reci kaje bilo s ivanom haha...volim slušat njene bisere.. Twisted Evil


bit cu dobrA pa cu ti rec Smile

ma ono pitanje; na koja dva kontinenta se nalazi istanbul?
errrr....err.....ajme ajme ispast cu glupa, al ono stvarno sam se sad sva izgubila.... Laughing

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 03.05.2004 22:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svatko je danas pevaljka Brick wall

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 03.05.2004 22:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

skam wrote:
svatko je danas pevaljka Brick wall


ona je moj IDOL Surprised

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
djipster
Guest





PostPosted: 03.05.2004 22:54    Post subject: Reply with quote

faaak..nisma plakat spomenio a imo sam najdobru namjeru i njega iskomentirat...

jebemu...mah...dobro bude se neko nadovezo ko ga je vidio Smile
Back to top
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 03.05.2004 22:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sorry kaj dedic nezna za Petka iz cruzoa...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
djipster
Guest





PostPosted: 03.05.2004 22:56    Post subject: Reply with quote

forca wrote:
skam wrote:
svatko je danas pevaljka Brick wall


ona je moj IDOL Surprised


KILL YOUR IDOLS Wink
JEAH Wink
Back to top
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 03.05.2004 23:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
forca wrote:
skam wrote:
svatko je danas pevaljka Brick wall


ona je moj IDOL Surprised


KILL YOUR IDOLS Wink
JEAH Wink


Bang! Bang! Bang!

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 04.05.2004 08:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eheheh ja takav trash gledam vec godinama, IDENTICAN je francuskom M6 (koji je naravno, vlasnistvo RTL-a Wink )
a "maillon faible" mi je cool kviz. bit je bas u tome da stavis ljude tamo i da ih sblanes pa da ispadnu budale Laughing

ps. trebate vi jos vidjet "celebrity farm" i "ille de tentation" pa cete imati pravu trash kulturu. Cool

welcome to the europe Razz

ps. ove njemacke serije kad se sinkroniziraju identicne su americkim. ja ih ionako nikad ne vidim u originalu Laughing al'eto bar je domace (evropske) produkcije.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 04.05.2004 11:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neam TV, pa stoga ni ne gledam bilo sto od teve ponude, ali sam se proslu subotu slucajno zatekao ispred jednog televizora i odusevio se sa desetak muzickih spotova koji su se pustili na RTL-u. bilo je pomalo neobicno cuti Talking Headse, Duran Duran, Cure i Smithse i jos par fenomenalnih i meni dragih bendova iz osamdesetih, na programu gdje voditelji pricaju hrvatski. ne znam jel to da inicijalno privuku ovakve kao ja kojima se TV ogadio ili ce im to biti urednicka politika. enivej,.... meni bilo okej cuti to.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 04.05.2004 14:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A ja jedva cekam dr. Stefan Frank. Vidijo sam ga na reklama. Bas je faca! Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.05.2004 15:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sasac wrote:
A ja jedva cekam dr. Stefan Frank. Vidijo sam ga na reklama. Bas je faca! Rolling Eyes

Ti se isto pitas sto tvoj doktor radi u slobodno vrijeme ha? Smile)
Ja cekam SRCOLOVKU. Smile Ne znam da li je vec bilo ali.. nevermind. Bas me zanima kakvo je to.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
gnomisa



Joined: 02 May 2004
Posts: 6

PostPosted: 04.05.2004 15:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Serije su im koma, posebno njemačke..kviz uzasno spor i dosadan...tatjana j. ne zna pricati..titl je ogroman (sa sjenom )i bio je postavljen prenisko, pa za koga je to tv za penzice? Filmovi su prastari...mogu se posuditi za dvije kune u videoteci...RTL sajt je fiskne rezolucije (sto je s nama koji imamo velike monitore), tekstovi su suhoparni i dosadni, pa kome se to da čitati..i povrh svega zabranjeno je stavljati linkove na njihove tekstove..tko to sve radi...amateri!?
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 04.05.2004 15:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gnomisa wrote:
tko to sve radi...amateri!?


Shhh

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 04.05.2004 16:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kupi me kupi! Nije vazna kvaliteta nego etiketa!
Svi cete gledat RTL! Ako ne sad, a onda u penziji. Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 04.05.2004 17:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Po ugovoru nesmijem nista rec oko sajta, cajta i nastanka istog, ali mogu rec da je napravljen najbolje sto se moglo... pa ti čitaj kako ti paše Smile.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 04.05.2004 17:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neznam kaj ste svi tak nahrlili na rtl. trebaju se uhodat, krenuli su sa OK filmovima (pa kaj kaj mozes posudit za 2kune, koda filmove sa HRTa i Nove nemozes posudit, ne kuzim poantu) i bok. Kviz je malo prespor (premda su rekli da ce biti dinamicniji od miljunasa) al mozda se sa vremenom popravi to

ja neznam, dal ste vi ocekivali HBO ili nekaj, od kud taj napad na rtl, te negativni stav, ne kuzim?

a btw, gnomisa: pa o cemu pobogu ti pricas?
Quote:
RTL sajt je fiskne rezolucije (sto je s nama koji imamo velike monitore),

fixne rezolucije?! neznam sta je to.. iskreno.. pa mi reci molim te
ja gledam na 21" na 1600 i ne vidim gdje je problem. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 04.05.2004 17:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

netko je valjda ocekivao "arte" Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
djipster
Guest





PostPosted: 04.05.2004 19:50    Post subject: Reply with quote

blackduke wrote:
neznam kaj ste svi tak nahrlili na rtl. trebaju se uhodat, krenuli su sa OK filmovima (pa kaj kaj mozes posudit za 2kune, koda filmove sa HRTa i Nove nemozes posudit, ne kuzim poantu) i bok. Kviz je malo prespor (premda su rekli da ce biti dinamicniji od miljunasa) al mozda se sa vremenom popravi to

ja neznam, dal ste vi ocekivali HBO ili nekaj, od kud taj napad na rtl, te negativni stav, ne kuzim?

a btw, gnomisa: pa o cemu pobogu ti pricas?
Quote:
RTL sajt je fiskne rezolucije (sto je s nama koji imamo velike monitore),

fixne rezolucije?! neznam sta je to.. iskreno.. pa mi reci molim te
ja gledam na 21" na 1600 i ne vidim gdje je problem. Rolling Eyes

uffff...PA al oni nam samo zele rec..."dobrodosli u europu"...
mislim njemci ovoono...namecu nam svoje proizvode koji su extremno lose...neakvi policajci na motorima...doktori i klauni...
sve je to tak lose i nema tu ufuravanja...pocelo je i lose je...
sve skupa ... ocekivo sam da ce imat neki kikess pristup prema gledateljima a ne REPORTAZE O LEEKOVIMA KOJI SVOJE AUTE DRZE U DNEVNOM BORAVKU...siorry stari al to je cista i losa kopija onog na HRT...neznam kak se zove...nekakvo SIJELO as if I remember...
a kviz...kak izgleda...hahah...onaj voditelj u bijelom odijelu sa onom losom majicom kosuljom votevr...isss...pa cim sam ga vidio znao sam na cem smo...i sve se to fura na milijunasa al je dosadno...jako dosadno!

i zanima me KO je to reko da ce bit dinamicnije od milijunasa...sigurno ovi s rtl-a...tak su rekli i za onaj exploziv...
e a da ne zaboravim...bas sam danas cuo da zenska koja najavljuje prognozu na rtl-u da onak veli kao..."sootra ce bit suncano " i skine se u badic i veli.."mozda ce i vama trenbat KREMA" i pocne se mazat s beakvom kremom...arghahahahahahah
!!!!
LOOOOOOL!

e CCN ROX...cuo sam da je onaj leek opet poceo prodavat slike i da je cijela emisija more trash than ever...NE PROPUSTITI TO!
Back to top
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 04.05.2004 21:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma jezivo čovječe.. jezivo

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 04.05.2004 22:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@djipster: sorry kaj televizija nije namjenjena antiglobalistima :)
ima tu i tamo neki dobar film i that's good enough for me
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 04.05.2004 22:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vi ne znate sto rula na RTVu. Rula vremenska prognoza Cool
A fkors, ima dobrih filmova za pogledat, sve u svemu, kul Smile
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 04.05.2004 22:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zeus wrote:
Vi ne znate sto rula na RTVu. Rula vremenska prognoza Cool


Ma čisti fetiš...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group