Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
slanje videospota

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sinom



Joined: 09 Aug 2004
Posts: 47
Location: zg<>st

PostPosted: 14.10.2004 02:22    Post subject: slanje videospota Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovako, imamo jedan video, prilično je dobar i već dulje vrijeme ga pokušavamo poslat okolo....

ako netko od vas ima iskustva s nečim sličnim...zanima me par stvari

postoje li vani festivali posvećeni samo nezavisnim video spotovima?

ima li itko prijedlog gdje da pošaljemo osim na glazbenu tv...ima li itko popis svi relativno gledanih lokalnih televizija?

jeli itko od vas slao išta na briljanteen, treba li tu beta kao za glazbenu?...pretpostavljam da treba očito jer je to hrt...

zašto ti s hrt-a znoje s tom betom kad po lokalnima moš slat na dvd-ovima, bete baš nisu jeftine...

eto hvala

_________________
đava me nosa
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 14.10.2004 14:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel imate izdan neki singl ili tako nesto? mislim da je kod htva to uvijet za pustit spot na tv...

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 14.10.2004 19:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

trenutno je beta standard .. moras shvatiti da su oni pustali spotove i puno prije cd-a i dvd-a .. a prelazak na nove tehnologije i sama njihova implementacija koštaju novaca.
htv ima mogućnost obraditi sadržaj zaprimljen na dvd-u i pripremiti ga za emitiranje ali radna mjesta a to su digitalne montaže, na kojima se to radi su ograničena brojem.
i uvijek će prednost imati netko tko šalje reklamu koju plaća, nasprem tebe koji želiš emitirat svoji glazbeni uradak.

moj savjet ti je da probaš sa NET-om i OTV-om .
sretno Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Sinom



Joined: 09 Aug 2004
Posts: 47
Location: zg<>st

PostPosted: 15.10.2004 00:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne, nemamo singl...ali hočeš reć da sve koje puštaju na glazbenoj da su to sve singlovi? sumnjam...isto tako na briljanteenu se puštaju demo bendovi, sumnjam da oni imaju singlove...

očito ste krivo shvatili, ne želimo emitirati svoj uradak na tv-u...želimo emitirati svoj uradak na specijalnim emisijama koje su predviđene za to, samo me zanimao ima li itko ovdje iskustva s tim...to je to

zaista ne vidim šta je to htv-u toliko skupo kupid dvd player kad ga svaka lokalna tv može sebi priuštit...preseratori su, to je to

_________________
đava me nosa
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 15.10.2004 10:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sinom wrote:
zaista ne vidim šta je to htv-u toliko skupo kupid dvd player kad ga svaka lokalna tv može sebi priuštit...preseratori su, to je to


vjerojatno treba onda obrazovati cijeli jedan kadar ljudi, koji su vec mastodonti u tom poslu, da rade s tim dvd playerom Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group