Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
MI3 JUNIOR?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale
View previous topic :: View next topic  
Author Message
djipster
Guest





PostPosted: 26.04.2005 19:57    Post subject: MI3 JUNIOR? Reply with quote

evo ovak...potaknut razgovorom sa sestricnom i braticem koji su 7 i 5 razred dali su mi ovu ideju...
dakle..bas sam nesto kopo po mi3ju kad su oni bili tu i pitali su me kaj radim i ja sam im objasnio kaj je to mi3,,,
reakcija je bila...
"joj kak je to super...bas bi ja htjela da mi klinci imamo tak nekaj pa da nam drugi klinci komentiraju radove i ocjenjuju pa bi se mi bolje naucili crtat"

pa sam si ja razmislio i obeco sam im da cu vas pitat ak ste za + ak imate slobodnog vremena...
da bude posebno za klince nesto...tipa do 1. ili cak 2. srednje?( malo mi previse 2. srednje but anyways)!
Pozdrav
Ivan
Back to top
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 26.04.2005 21:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mi3.junior.edition Smile
pa da & ne Razz

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 26.04.2005 21:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to ovisi o tome sta si ti reko kad si objasnjavao kaj je mi3
rrrrrrrah
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 26.04.2005 21:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ea onda bi trebali napravit i mi3 za penzice..pa da bacaju hrpu fotki s placa i svađaju se ko je bolje sliko paradajz i sl..pa onda vinogradi..pa zubne proteze..e onda bi svaka zivotna dob imala svoj mi3....nije da nea penzića kaj se ne kuze u net.. Very Happy

mi3 junior - mi3 - oldmi3..

..kul! Laughing

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 26.04.2005 21:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

skam wrote:
mi3 junior - mi3 - oldmi3..

oldschool*?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
FlocK



Joined: 03 Nov 2003
Posts: 252
Location: Split

PostPosted: 26.04.2005 22:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam za.. al kakvi prvi drugi srednje.. ono do 7-8 razreda najvise...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
7oran



Joined: 20 Mar 2005
Posts: 20
Location: Zagreb

PostPosted: 27.04.2005 00:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Definitivno bi takvo što bilo dobro. I sam sam svojoj djeci pokazivao što to radim, ponekad i zajedno komentiramo neke radove, naravno usmeno. Doduše moja djeca svoj talent mogu pokazati u likovnoj školi, ali puno talentrane djece ima koja bi htjela pokazati nešto što su nacrtala, pa čak i ona vrtićke dobi, a nemaju takvoga mjesta, pa čak i do toga dolazi da nisu shvaćene od svojih najbližih. No mislim kako je to ipak utopistička ideja jer otvara mnoga pitanja. Trebalo bi se posavjetovati sa likovnim pedagozima, pedijatrima, diječijim psiholozima etc. A najviše bi trebalo pozornosti usmijeriti prema razno raznim bolesnicima koji bi mogli ugroziti takav projekt, a ovdije ih ima u obilju. Dakle, skeptičan sam.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
keder



Joined: 07 Feb 2005
Posts: 178
Location: Zagreb

PostPosted: 27.04.2005 07:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kao ideja je super, no to bi ustvari trebao biti projekt i to dosta veliki. Ne smije se previse olako shvatiti kakav bi psiholoski utjecaj mogli ostaviti komentari na djecje radove. Mislim da, ako bi se i krenulo, sa takvim projektom trebalo bi ograniciti one koje mogu davati komentare. Trebala bi postojati strucni tim koji bi se time bavio. Drugi problem je registracija clanova, tko kaze da se nece prijaviti netko cije su namjere provokacije ? I to bi se dalo rijesiti tako da se moze uclaniti samo preko osnovne skole, po meni bi to trebala biti i granica za juniore. U svakom slucacaju to je obiman i zahtjevan projekt.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 27.04.2005 12:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://maddox.xmission.com/c.cgi?u=irule :))))

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 28.04.2005 12:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prijedlog se odbacuje (koliko god moj klinac bio talentiran i zainteresiran Very Happy).

Ipak, predlažem roditeljima/bratićima/skrbiteljima talentiranih klinaca da im izrade stranicu, postaju ju u Web Stranice/WIP dio foruma uz zamolbu da se komentira i sadržaj stranica.

Forum za klince postoji npr. na http://www.roda.hr/rodaphpBB2/

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group