Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Ma to i nije neka pamet!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
designCreaTor



Joined: 29 Sep 2005
Posts: 59
Location: Sarajevo, BA

PostPosted: 26.01.2006 21:55    Post subject: Ma to i nije neka pamet! Add user to your forum ignore list Reply with quote

kako odgovoriti na standardnu konstataciju onih koji nemaju pojma o dizajnu:
Shocked
"ma i nije to neka velika pamet - dizajnirati web stranicu, ili nešto drugo..." Evil or Very Mad


(-) .studio
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 26.01.2006 22:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa i nije neka velika pamet, više je smisao za dizajn Smile

Zekam se, zašto bi uopće komentirao takve izreke? Misliš li da takvoj osobi ti nešto možeš objasniti?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 26.01.2006 22:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:

Zekam se, zašto bi uopće komentirao takve izreke? Misliš li da takvoj osobi ti nešto možeš objasniti?

baš, što se zamaraš takvim stvarima..?
danas mi je bio jedan obrtnik i raspitivao se za izradu web stranica, istu je reakciju imao 'a šta se to ima raditi za toliko tisuća kuna?'
ništa, rekoh mu, samo hoću voziti bolji auto..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 26.01.2006 23:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne kuzim smisao ovog topica???
naruci - plati ti i bok
ak moze jeftinije neka si trazi nekog balavca pa da mu radi, ili nek si je sam napravi - hehe
mrzim takve debile kojima je sve skupo, ak ti je skupo buraz reklamiraj se na drugi nacin,
uvijek moze dijeliti letke iz neke fotokopiraone. koma

peace
Back to top
View user's profile Send private message
saletto



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 130
Location: zagreb

PostPosted: 30.01.2006 16:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako si profesionalac, onda predjes preko toga mrtav hladan. A ako nisi, nego si pocetnik kao npr. ja odes u WC i rasplaces se tako da ne moras plakati pred cijelom firmom od 20 ljudi. Mozes se i izderavati na decka/curu kad dodjes doma ili tak nekaj...prebaci frustracije na drugog. Veza nece potrajati, ali ce ti taj dan biti lakse.

Imam ja jednog "divnog klijenta" koji je nedavno trzio od mene da mu na neki rad ne metnem neki obicni font nego citiram "safirni". Covjek je mislio da se kuzi i htio je reci serifni. Ne prodje dan da mu to sa podsmjehom ne spomenem. Uvijek me prije maltrao da je dizajn nis koristi i da se to napravi u Photoshopu za 5 min. Odkad ga zajebavam na sitno sa tim safirnim fontovima, nije vise nikad nist spomenuo. Ispao je glup, pa ga je sad strah dalje.

Raspricala se ja, od sad pa nadalje zovite me DR:PHIL Embarassed

_________________
youth is wasted on the young
Back to top
View user's profile Send private message
designCreaTor



Joined: 29 Sep 2005
Posts: 59
Location: Sarajevo, BA

PostPosted: 30.01.2006 17:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma nije u tome kvaka (iako se i to desava ali me boli nešto Laughing ) nego su to rekacije onih koji recimo "rade" u kaficima ... studenata, raje... bla bla bla Cool Shocked


(-) .studio
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 30.01.2006 22:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Daj lovu i plati ili nađi drugog Very Happy
I sve 5...

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group