Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Zasto mi je topik obrisan i user banovan ovde na forumu???

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nip0n



Joined: 21 Feb 2006
Posts: 9

PostPosted: 21.02.2006 10:23    Post subject: Zasto mi je topik obrisan i user banovan ovde na forumu??? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne razumem,
Postavio sam pitanje kolika je cena za core.web CMS sistem i odmah ste mi user izbrisali i temu?

Mozete bar reci na PM ili na mail ako je zabranjeno postavljati to pitanje.
Mada mi nije jasno citao sam i ostale topike i ljudi su postavljali to pitanje i nisu banovani!

(ne znam tacno koji je topik, ali je decko pitao kolika je cena core.cms i odgovoreno mu je "par kesa kikirikija"...)

Nadam se da mozete bar javiti na PM da je to zabranjeno a ne odmah ban ....

Inace bilo kako bilo..smatram da je web.burza jako dobar wed developerski tim...i da njihov rad veoma..vredi...

A ako sam dobro shvatio da je web.burza i vlasnik ovog foruma..ili mozda gresim..pa mi od tuda nije jasno zasto ban ako se neko pohvali za rad?
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 21.02.2006 11:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vlasnik ne vlasnik,, imas site i kontakt http://web.burza.hr/

bilo je malo 'glupo' tu pitati.

Last edited by :cosmos: on 21.02.2006 11:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 21.02.2006 11:43    Post subject: Re: Zasto mi je topik obrisan i user banovan ovde na forumu? Add user to your forum ignore list Reply with quote

nip0n wrote:
A ako sam dobro shvatio da je web.burza i vlasnik ovog foruma..ili mozda gresim..pa mi od tuda nije jasno zasto ban ako se neko pohvali za rad?


Pitanje koliko $$$ dodje core.web ti nije na mjestu. Hvaljenje nije koliko novaca dodje nesto ni pitanje koliko dodje nesto.
Ni ja ti ne bi rekao koliko sto kosta nesto, mislim da si totalno promasio, ne forum, nego site cijeli. Rolling Eyes

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
nip0n



Joined: 21 Feb 2006
Posts: 9

PostPosted: 21.02.2006 13:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ok...ali stvarno ne znam sta je tu sramota pitati posto je cms koji je komercijalan....Ispada kao da sam to pitanje postavio u samom centru Open Source udruzenja....

A naravno da sam pre nego sto sam postavio takvo pitanje pogledao ovde po forumu gde se sve spominje core.cms i procitao da li slucajno nije neko tako vec pitao...
I nasao sam ovaj topik
http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=4485&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

e..sad sta je tu razlicito od mojeg pitanja..cak sta vise tu se spominje "kikiriki" a ja cak nisam smopenuo ni jednu "valutu" kao sto si napomenuo $$$.

I ne znam stvarno u cemu je problem. Kako vidim ovo nije nikakva OpenSource zajednica pa da sam postavio pitanje na pogresnom mestu.

U svakom slucaju..nema problema i ne ljutim se..samo Vas ne razume..svi radite za pare i od toga se zivi...

I mislim da nije sramota pitati posto je nesto..vec je sramoto skinuti nesto tako slicno sa rapidshare..ili slicnoh sajtova i koristiti ako je vec komercijalno a ne OpenSource...
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 21.02.2006 13:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

onaj primjer sto si dao tamo, kako nisi nasao odgovor? ako te zanimaju usluge web burze, odi na njihov site, nazovi/posalji mejl ili sto god, nemas sta tu pitati o cijenama.

Quote:
I ne znam stvarno u cemu je problem. Kako vidim ovo nije nikakva OpenSource zajednica pa da sam postavio pitanje na pogresnom mestu.


iz susjedstva
Quote:

lujo: mile kolko dođe bre ona kosilica od merkura?
mile: odkud znam bre? odi bre u merkur pa pitaj?


vidim da ti jos uvijek nije jasno, ali ono, ovdje nema to veze sa burzom vec o tvom pristupu.
zato ne gnjavi, posalji im upit i dobiti ces sve odgovore, a cijena? pa naravno da je to poslovna tajna i nema razloga da je ovdje izlazu, i svi mi radimo za pare, al to ne znaci da se trebamo sa njima ovdje isticati.

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
nip0n



Joined: 21 Feb 2006
Posts: 9

PostPosted: 21.02.2006 15:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:

vidim da ti jos uvijek nije jasno, ali ono, ovdje nema to veze sa burzom vec o tvom pristupu.
zato ne gnjavi, posalji im upit i dobiti ces sve odgovore, a cijena? pa naravno da je to poslovna tajna i nema razloga da je ovdje izlazu, i svi mi radimo za pare, al to ne znaci da se trebamo sa njima ovdje isticati.

c


Moje prvo pitanje je bilo: Dali ko zna cenu core.cms, sistema i ako zna ako moze da mi kaze, ili posalje porkuku na PM ili na e-mail"

Ako je to pogresan pristup..svaka vam cast..onda sam ja na pogresnom mestu.

Pravi i LJUBAZAN odgovor na to pitanje bi bio, ako ne zelite o tome diskutovati:

"Molimo Vas da ne postavljate pitanja u vezi cena za pomenuti sistem, vec da se obratite na developerima na sajtu web.burza."

A ne da se izbacuje korisnik ili da se ovako odgovara...

Svaka Vam cast na ljubaznosti!

Sto se mene tice mozete i sada ovo da izbrisete kao i moj user.
Back to top
View user's profile Send private message
Eric



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 248
Location: Rijeka on rails

PostPosted: 21.02.2006 15:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ja cu ti odgovorit (valjda neću popit ban zbog ovog Very Happy ):

CMS web burze nije na prodaju ! Barem sam ja takav odgovor dobio... Razz

_________________
I WRITE BEAUTIFULL CODE, NO MORE, NO LESS.
http://del.icio.us/jardas
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
nip0n



Joined: 21 Feb 2006
Posts: 9

PostPosted: 21.02.2006 15:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eric wrote:
Evo ja cu ti odgovorit (valjda neću popit ban zbog ovog Very Happy ):

CMS web burze nije na prodaju ! Barem sam ja takav odgovor dobio... Razz


Hvala!

Drugi bi mogli da se ugledaju na tvoj odgovor!
Back to top
View user's profile Send private message
nip0n



Joined: 21 Feb 2006
Posts: 9

PostPosted: 21.02.2006 17:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sada bih jos zamolio administratore da izbrisu ovu temu, da ne pravi ruglo na ovom forumu.

Hvala.
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 21.02.2006 18:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Code:
mi3 != web.burza /* mi3 nije jednako web.burza */


Pitanja o core.webu možeš postaviti na mailu firme u čijem je vlasništvu.

Registracija na forumu u svrhu dobivanja takve informacije je nepoželjna.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
nip0n



Joined: 21 Feb 2006
Posts: 9

PostPosted: 21.02.2006 21:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da, recicu i zasto sam postavio ovde to pitanje.
Prvo sam im poslao e-mail a posto nisu nista odgovorili trazio sam dalje po webu, i dosao do ovog foruma, mislio sam da su to isti ljudi i da oni vode ovaj forim u sajt m3..zato sam ovde i postavio to pitanje u nadi da ce videti poruku i odgovoriti posto sam mislio da im verovatno stize dostavmailova pa i ne gldedaju sve.

U svakom slucaju hvala na jos jednom pravom odgovoru.
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 21.02.2006 22:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

forum je pod sindikatom! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 21.02.2006 23:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:

iz susjedstva
Quote:

lujo: mile kolko dođe bre ona kosilica od merkura?
mile: odkud znam bre? odi bre u merkur pa pitaj?


LOL, mile je novi mujo Smile
što se tiče teme, mislim da podcjenjujete tržišnu vrijednost kikirikija.
ja, recimo, od kako sam pročitao da web.burza naplaćuje svoj cms u kikirikiju i ja sam počeo isključivo tako naplaćivati.

nema, kume, više 'nemam para, platit ću poslije' i slično - odmah kikiriki na sunce!
evo, radim već godinu dana tako i moram reći da sam zadovoljan, puna garaža kikirikija.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 22.02.2006 08:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sori mile, stvarno nije namjerno haha!!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
tubak



Joined: 14 Mar 2005
Posts: 133
Location: Istra

PostPosted: 22.02.2006 10:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Je****, bas sam mislio pitat koliko kosta ----------------- (ne smijem napisati ime proizvoda da ne bi dobio ban)

Mislim ovaj topic je moje definitivno razocaranje u MI3 (barem neke face).

Ma koja je to glupost, ja sam pitao koliko kosta iMac, netko drugi koliko kosta Photoshop, svasta smo pitali i uvijek dobili normalan odgovor. Ovo sada ispada da je tip dirnuo u veliku guzicu necijeg shefa koji je odmah po sistemu iz kamenog doba stao u zastitu svojih "proizvoda, klijenata, interesa", i kamenom toljagom po glavi svakoga tko se uopce usudi pricati o tom proizvodu (dobar ili los - nevazno), a kamoli tek da ga zazeli kupiti.

Vrhunac idiotizma su odgovori tipa ovo nije mjesto za postavljanje takvih pitanja? Cemu onda ovakav site i tko to smije dirati u moju slobodu govora ili pisma (naravno doklegod ne blatim ugled tvrtke o kojoj pricamo)! Tj. cemu dupli standardi i mjerila, ako pricamo o Adobe, Microsoftu, ili Appleu ili ako pljujemo po HT-u i po njihovim cijenama sve 5, ali ako dirnemo web.Burzu (i to nije bilo nikakve zle namjere!!!!!!!!) onda odmah reakcije tipa kako se usudjujes to ovdje pitati. Svasta!

Ovo je prvi post na koji sam popiz*** i napisao ovakvu reakciju. Mislio sam da se na MI3-u to nece dogoditi jer je sva rulja normalna, ali sada viese ne znam.

Ili je mozda konflikt na nacionalnoj osnovi? (duuboko zelim vjerovati da nije jer mi se ne da pisati jos jedan energicni post od dva km).
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 22.02.2006 10:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo mene zanima kolko dodje da mi napravis stranicu, ono, moze i neka baza, znaci malo aspa i kada bi bilo gotovo? znaci konkretno me cijena zanima?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 22.02.2006 10:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a stvarno se ga zabrijali ovaj put, banat covjeka jer je pitao cijenu, jesus! Shocked

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 22.02.2006 10:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to sa banom je stvar admina koji je to uradio, a mislim da je covjek pogrijesio pitati za cijenu tu. jer kao sto rekoh,, mislim da je to stvar burze ili bilo koga i mislim da se ne moze tek tako i definirati samo cijena,, obozavam kada netko dodje u studio i pita kolko dodje plakat, ja kazem neznam. on se okrene i ode, isto tako i za web. tako da bo.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 22.02.2006 11:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cosmos, pa nije nikog ubio ako je pogrijesio, moglo se to i jednim PM-om rijesit.

ajd ne lizi admine, i ja ih isto sve volim ali ovaj put su zeznuli, IMHO Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 22.02.2006 11:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe... Smile
ma ne lizem ali ono,, ne podrzavam brisanje usera. tko ej to uradio je uradio i ispalo je glupo,, ja sam samo kritizirao to da je bilo malo bezveze ubaciti komad mesa medju lesinare Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 22.02.2006 12:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
a stvarno se ga zabrijali ovaj put, banat covjeka jer je pitao cijenu, jesus!

Svaki put kad iz burze ne stignu odgovoriti isti dan na mail, najbolje da se zainteresirani registrira na mi3-ju i ovdje postavi pitanje. i don't think so.
tebi ak je to okej daj slobodno klijentima svoj kućni broj... i brojeve od svojih prijatelja možeš isto... 24/7...
Quote:
Vrhunac idiotizma su odgovori tipa ovo nije mjesto za postavljanje takvih pitanja? Cemu onda ovakav site i tko to smije dirati u moju slobodu govora ili pisma (naravno doklegod ne blatim ugled tvrtke o kojoj pricamo)! Tj. cemu dupli standardi i mjerila, ako pricamo o Adobe, Microsoftu, ili Appleu ili ako pljujemo po HT-u i po njihovim cijenama sve 5, ali ako dirnemo web.Burzu (i to nije bilo nikakve zle namjere!!!!!!!!) onda odmah reakcije tipa kako se usudjujes to ovdje pitati. Svasta!

Tko uspije povezat mi3 sa web.burzom, može isto tako zaključiti da je mi3 mjesto gdje ne pričamo o poslu, nego se (mi i bilo tko drugi) dolazimo odmarati od posla. Kad dođem na mi3, ne da mi se raspravljat o poslovima web.burze. nemreš to shvatit? sorry onda. Idiotizam? Ja sam idiot? možda i jesam. moj tata je jači od tvog... ili tako nešto, anyway.

Da ne citiram već rečeno: http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=7623

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group