Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
referenca na loadani swf

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dblchckd



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 106

PostPosted: 01.08.2006 10:30    Post subject: referenca na loadani swf Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zapelo...
Ne znam kako da se obratim swfu koji sam loadao sa MovieClipLoaderom.

Znaci, u nekakav target mc sam loadao swf, i sad zelim reci tom swfu da ode na odredjeni frejm ili da stane ili bilo sto drugo. Znam samo referencu na target mc u koji sam ga loadao. Metoda loadClip(url, target) MovieClipLoadera nema newName parametar niti vraca referencu na loadani swf.

Napravio sam si custom funkciju koja koristi for in loop koja mi tracea sve movieClipove i njihovu hijerarhiju, i ona mi u test modu pokazuje kako se loadani swf u mom targetu zove instance1, ali kad ukljucim simulate download onda mi se jednom zove instance8, drugi put instance213, pa instance3....!? i tako se stalno mjenja, pa se ne mogu ispravno obratiti loadanom swfu.... a samo mu zelim reci da ode na odredjeni frejm.

Cudno mi je da u helpu uopce ne spominju kako se obracati loadanom swfu...

Koristit cu for in loop da se obratim svom loadanom swfu ali ako netko zna neki "obicniji" nacin bio bi zahvalan...

Istrazio bi i sam po netu ali sam trenutno na odmoru u jednom malom mjestu gdje internet mogu koristiti samo nakratko jer moram moliti da mi ga ustupe....
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 01.08.2006 10:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako si loadao swf u mc po imenu 'foo', recimo, onda upravljaš tim filmom sa npr. foo.gotoAndPlay(bla) i sl.

neintuitivno? Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group