Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kako ostvariti Online kupnju na svojim stranicama?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kburnik



Joined: 03 Feb 2005
Posts: 3
Location: Zagreb

PostPosted: 21.09.2006 22:41    Post subject: Kako ostvariti Online kupnju na svojim stranicama? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dosad sam se susreo sa ponešto tehnologija korištenih za web, pohvatao sam određene principe i sl. ali ne znam na koji način funkcionira Online kupnja. Odnosono nisam upućen što treba prethodno učiniti kako bi taj sustav funkcionirao na mojim stranicama. Sa kime mogu o tome "sklopiti ugovor" i kome se sve pruža ta mogućnost da u vlastiti site integirira taj sustav?

Tražim nekoga tko ima iskustva u takvim stvarima da mi pošalje odgovor ili pak neki link na kojem mogu saznati više o tome.

Upoznat sam sa tehnologijama HTML,CSS,Javascript,PHP+MySql, AJAX.

Hvala!

mail: kburnik@net.hr

_________________
--=o=--
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
moko



Joined: 02 Dec 2003
Posts: 159
Location: zagreb

PostPosted: 27.09.2006 20:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sve ti je lipo objašnjeno na http://www.t-com.hr pod PayWay uslugom...oni ti i pošalju cjelokupnu dokumentaciju...

a ako ne voliš korporacije imaš i "was" http://www.iskon.biz verziju (mada je i to korporacija, ali manja Smile, ako nije i ista....neznam skrenih....)


uglavnom sve imaju rješeno...ne trebaš se bojat Smile

_________________
to explore and not explode
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 27.09.2006 20:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moko wrote:

uglavnom sve imaju rješeno...ne trebaš se bojat Smile


daj ne uvaljuj covjeka u ralje vuka Razz

nedavno na dosta velikom projektu, za kupnju i placanje smo rabili usluge http://www.webstudio.hr/ , sada neznam do koje bi faze isao, ali mislim da mozes sa njima rijesiti sve sto se tice kupnje.

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
moko



Joined: 02 Dec 2003
Posts: 159
Location: zagreb

PostPosted: 27.09.2006 21:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maj bed... fight the machine.... šta ćeš sredili su me marketingom...

_________________
to explore and not explode
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 27.09.2006 21:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moko wrote:
maj bed... fight the machine.... šta ćeš sredili su me marketingom...


ja cu se dati da me srede, poklon flat paketom Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 27.09.2006 21:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mene ovo takodjer zanima posto mi frendica zeli otvoriti web shop.. no, nece zivjeti u HR pa ne znam kako to onda ide?
sto je sa npr. 2Checkout? ja sam joj planirala to preporuciti.
alternative?

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
moko



Joined: 02 Dec 2003
Posts: 159
Location: zagreb

PostPosted: 27.09.2006 21:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za slijedeći post nisam 100% siguran, ali eto osjetih se pozvan:

stvar je u ugovoru s kreditnim kućama i računu u banci preko koje ide autorizacija.
ja trenutno imam klijenta iz švicarske i koliko sam ja shvatio najbolje šta sam mogao napraviti je naći nekog od lokalnih firmi koje imaju ugovor sa bankama u kojima moj klijent može imati račun i kojima može pristupiti, čak fizički što naravno nije nužno...

_________________
to explore and not explode
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 27.09.2006 21:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kod svih tih paketa sto ih firme prodaju, uglavnom imaju to uskladjeno.

ti svoje podatke, narudzbu saljes na aplikaciju za kupnju koja to obradjuje i rjesava dalje sa bankom.

na konkretnom mom slucaju, kupnja je isla preko operatera, koji je to autorizirao nakon kontrole. nakon toga salje autorizaciju na aplikaciju za koju imaju licencu.

konkretno smo radili neka testiranja za slucaje pogreske, i ako operater da autorizaciju, kasnije to aplikacija moze stornirati, naravno, za dalje od njih, ne bi znao Smile

naravno operatera su koristili jer je jako puno transkakcija i treba netko to nadzirati.
to je sve islo preko paketa firme koju sam gore stavio.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
moko



Joined: 02 Dec 2003
Posts: 159
Location: zagreb

PostPosted: 28.09.2006 10:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo još jedna

http://www.ouroboros.hr

_________________
to explore and not explode
Back to top
View user's profile Send private message
kburnik



Joined: 03 Feb 2005
Posts: 3
Location: Zagreb

PostPosted: 28.09.2006 12:52    Post subject: - Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zahvaljujem na svim informacijama i referencama.

Pozdrav Smile

_________________
--=o=--
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
zvone



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 160
Location: Zg

PostPosted: 28.09.2006 13:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
mene ovo takodjer zanima posto mi frendica zeli otvoriti web shop.. no, nece zivjeti u HR pa ne znam kako to onda ide?
sto je sa npr. 2Checkout? ja sam joj planirala to preporuciti.
alternative?


2co je ok kaj se tiče financija jer je zbilja jeftin, sam kaj je bad kaj proizvode moraš upisati i u njihovu bazu.

_________________
Odin's descendant
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 28.09.2006 17:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

znaci trebaju ti dvije baze, jedna iz koje ces vuci info i druga kod 2CO gdje ce biti samo informacije koje njima trebaju?
malo tlakica za instalirati Confused

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group